O firmie

Marka Tarsylia powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku. Brak było w ofercie sklepów istniejących dotychczas produktów wysokiej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo, które potrafią budować pogłębione relacje z klientami, oparte na zaufaniu i zrozumieniu. Tarsylia, jako producent odzieży damskiej nie tylko dobrze rozumie potrzeby klienta biznesowego, ale również potrafi wczuć się w potrzeby odbiorcy ostatecznego, to jest kobiety w wieku 40+, która potrzebuje stonowanych i spokojnych strojów, które jednak podkreślą jej kobiecość i charakter.

Tarsylia jest marką dojrzałą, z dużym doświadczeniem, która potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Buduje partnerskie relacje z podmiotami z Polski, Rosji, Niemiec, Anglii i Belgii, sprzedając wysokiej jakości produkty, projektowane przez własnych projektantów. Sprzedawcy, którzy z nami współpracują są zadowoleni z szybkiej sprzedaży produktów oraz wzmożonego zainteresowania produktami ze strony odbiorców docelowych.

Tarsylia specjalizuje się w produkcji sukienek, bluzek i tunik. Oferta jest skierowana do firm, których klientka jest świadoma swojego stylu i wie, czego potrzebuje. Nasze produkty są „w dobrym tonie”. Jest marką dostosowaną do potrzeb kobiet w wieku 40+, które poszukują stonowanych strojów, zgrabnych i adekwatnych do każdej okazji.

Nasze podejście jest odzwierciedlone w wizji i misji, które są naszymi charakterystykami i punktami odniesienia na przyszłość.

Wizja: Tarsylia to marka z wieloletnią tradycją, która ma duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości produktów oraz współpracy z klientami biznesowymi. Współpracę buduje na zaufaniu i pogłębionej relacji z klientem, a także gwarantowaną jakością.

Misja: Tarsylia ma swój styl. Jest marką, która daje kobietom poczucie pewności i gwarancję dobrego postrzegania przez otoczenie. Równocześnie Tarsylia jest marką, która daje bezpieczeństwo i pewność transakcji, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach.